Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Нарада щодо організованого початку 2020/2021 н.р.

28 серпня 2020 року у конференцзалі  Старосалтівської селищної ради відбуласть нарада з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти Старосалтівської ОТГ за участю Старосалтівського селищного голови Коновалова Едуарда Павловича. Голова привітав педагогічних працівників з початком нового навчального року, а також нагородив грамотою начальника відділу освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради Глазунову Ірину Миколаївну за вагомий внесок у розвиток освіти громади.

Ірина Миколаївна подякувала керівникам і працівникам освіти в цілому за роботу у 2019/2020 навчальному році в умовах пандемії  та окреслила основні завдання на 2020/2021, акцентувала увагу на тому, що навчальний рік розпочнеться в умовах адаптивного карантину.

На нараді було наголошено на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства.

Також розповіли про зовнішні освітні оцінювання у 2020/2021 н.р. та нові виклики сьогодення.

Повідомили про організацію підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників та про забезпечення підручниками закладів освіти у новому навчальному році.

За результатами проведення наради керівникам закладів освіти дано доручення щодо вжиття дієвих заходів для організованого початку 2020/2021 навчального року в умовах адаптивного карантину.« повернутися до списку новин