Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Підсумки ІІ етапу мовознавчих конкурсів

12 листопада 2017 року в Старосалтівській ОТГ одночасно відбулися два конкурси: ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів і ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 і 5-11 класів.

Конкурси присвячені піднесенню престижу української мови та літератури у молодого покоління, підвищення рівня мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня Т.Г.Шевченка.

У Конкурсах взяли участь учні з усіх шкіл Старосалтівської громади. 

Протокол

перевірки робіт учасників ІІ етапу

ХVІІІ Міжнародного Конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                                      серед учнів 3 - 4 класів закладів загальної середньї освіти

                        Старосалтівської селищної ради у 2017/2018 навчальному році

з/п

Прізвище

ім’я, по

батькові

учня

Повна назва загальноосвітнього навчального закладу

Прізвище, ім’я,

по батькові

вчителя, який

підготував учня; стаж, категорія

Кількість

набраних

балів

Місце, яке

посів на

ІІ етапі

3 клас

Максимальна кількість балів - 32

1.

Удовіченко

Матвій

Сергійович

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Сергієнко

Олена Іванівна,

22 роки, 8-й розряд

15

ІV

2.

Оніпко

Денис

Григорович

Старосалтівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Запара

Ірина Василівна,

23 роки, І категорія

14

ІV

3.

Лисенко

Анастасія

Сергіївна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Сергієнко

Олена Іванівна,

22 роки, 8-й розряд

10

4.

Кусачов

Денис

Валерійович

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Сергієнко

Олена Іванівна,

22 роки, 8-й розряд

9

VІІ

5.

Прасол

Софія

Валеріївна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Сергієнко

Олена Іванівна,

22 роки, 8-й розряд

2

VІІІ

4 клас

Максимальна кількість балів - 46

1.

Пономарьова

Ольга

Олексіївна

Старосалтівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пономарьова

Любов Дмитрівна,

37 р., вища

40

І

2.

Дюкова

Вікторія

Олексіївна

Старосалтівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пономарьова

Любов Дмитрівна,

37 р., вища

31

ІІ

3.

Капинос

Андрій

Миколайович

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Бойко

Любов Савелівна,

17 р., спеціаліст

21

ІІІ

4.

Кабашна

Вікторія

Олександрівна

Кирилівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Колісник

Тетяна Дмитрівна,

25 р., І категорія

19

ІV

5.

Столярова

Вікторія

Миколаївна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Бойко

Любов Савелівна,

17 р., спеціаліст

19

ІV

6.

Юшкіна

Олена

Русланівна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Бойко

Любов Савелівна,

17 р., спеціаліст

15

V

7.

Ісаєв

Роман

Сергійович

Гонтарівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Шульга

Віталія Миколаївна,

10 р., спеціаліст

12

8.

Кротченко

Юлія

Олександрівна

Кирилівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Колісник

Тетяна Дмитрівна,

25 р., І категорія

7

VІІ

Протокол

перевірки робіт учасників ІІ етапу

VІІІ Міжнародного мовно-літературного Конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка у 2017/2018 навчальному році

з/п

Прізвище

ім’я, по

батькові

учня

Повна назва загальноосвітнього навчального закладу

Прізвище, ім’я,

по батькові

вчителя, який

підготував учня; стаж, категорія

Кількість

набраних

балів

Місце, яке

посів на

ІІ етапі

5 клас

1.

Мірошніченко

Діана

Олегівна

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

11

І

2.

Дроботова

Анастасія

Василівна

Старосалтівська   загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Карімова

Катерина Олексіївна,

17 років, ІІ категорія

10

І

3.

Любченко

Олександр

Іванович

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

 

7

ІІІ

6 клас

1.

Ткаченко

Єгор 

Олексійович

Шестаківська

загальноосвітня  школа

І- ІІІ ступенів

Худа Тетяна Миколаївна,

24 роки, вища

9

ІІ

2.

Плугін

Дмитро

Віталійович

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

8

ІІ

3.

Кашнікова

Дарина

Едуардівна

Старосалтівська   загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Карімова

Катерина Олексіївна,

17 років, ІІ категорія

7

ІІІ

4.

Стьопушкіна

Руслана

Романівна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Роздайбіда

Юлія Сергіївна,

5 років, ІІ категорія

 

7

ІІІ

5.

Кундіус

Вікторія

Сергіївна

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

7

ІІІ

6.

Камишник

Анастасія

Сергіївна

Старосалтівська   загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Шевченко

Альона Вікторівна,

3 роки, спеціаліст

5

ІV

7 клас

7.

Сердуніч

Вікторія

Миколаївна

Старосалтівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Шевченко

Альона Вікторівна,

3 роки, спеціаліст

 

10

І

8.

Саєнко

Олексій

Вікторович

Шестаківська

загальноосвітня  школа

І- ІІІ ступенів

Худа Тетяна Миколаївна,

24 роки, вища

7

ІІІ

9.

Кусачова

Каріна

Валеріївна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Роздайбіда

Юлія Сергіївна,

5 років, ІІ категорія

 

7

ІІІ

10.

Макаренко

Вікторія

Сергіївна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Роздайбіда

Юлія Сергіївна,

5 років, ІІ категорія

 

5

ІV

 

11.

Гладун

Анна

Сергіївна

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

5

ІV

12.

Кравцова

Ганна

Олександрівна

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

2

V

13.

Кубраков

Ярослав

 Іванович

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

2

V

8 клас

14.

Шпичко

Оксана

Олександрівна

Старосалтівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Карімова

Катерина Олексіївна,

17 років, ІІ категорія

9

ІІ

15.

Лисенко

Анастасія

Сергіївна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Бондаренко

Валентина Володимирівна,

20 років, вища

7

ІІІ

16.

Черняк

Дар*я

Іванівна

Хотімлянська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Бондаренко

Валентина Володимирівна,

20 років, вища

4

ІV

9 клас

17.

Вайс

Марія Костянтинівна

Старосалтівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Шевченко

Альона Вікторівна,

3 роки, спеціаліст

 

8

ІІ

18.

Федосова Катерина Євгеніївна

Хотімлянська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Бондаренко

Валентина Володимирівна,

20 років, вища

7

ІІІ

19.

Козлова Олександра Ігорівна

Кирилівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Ткаченко Тамара Федорівна, 43 роки, І категорія

7

ІІІ

20.

Григор’єва

Яна Олегівна

Кирилівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Ткаченко Тамара Федорівна, 43 роки, І категорія

4

ІV

10 клас

21.

Колєснікова Дар’я

Євгеніївна

Хотімлянська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Бондаренко

Валентина Володимирівна,

20 років, вища

8

ІІ

22.

Печенізька Аліна Василівна

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

7

ІІІ

23.

Щеченко Олександр Володимирович

Кирилівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Ткаченко Тамара Федорівна, 43 роки, І категорія

6

ІV

24.

Щеченко Ірина Олександрівна

Гонтарівська загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Пєстова Ярослава Олексіївна,

19 років, І категорія

 

4

V

25.

Ковальова Дарина Юріївна

Старосалтівська

загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Карімова

Катерина Олексіївна,

17 років, ІІ категорія

8

ІІ

11 клас

26.

Гаврюшенко Анастасія Сергіївна

Старосалтівська   загальноосвітня школа

І – ІІІ ступенів

Шевченко

Альона Вікторівна,

3 роки, спеціаліст

9

ІІ

27.

Шумакова Наталія Сергіївна

Шестаківська

загальноосвітня  школа

І- ІІІ ступенів

Худа Тетяна Миколаївна,

24 роки, вища

9

ІІ

28.

Савчук Владислав Васильович

Кирилівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Ткаченко Тамара Федорівна, 43 роки, І категорія

6

ІІІ

29.

Гордієнко Наталія Григорівна

Шестаківська

загальноосвітня  школа

І- ІІІ ступенів

Худа Тетяна Миколаївна,

24 роки, вища

6

ІІІ




« повернутися до списку новин