Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Маленькі патріоти великої держави

24 листопада 2017 року в ДНЗ я/с "Барвінок-100" відбулося секційне засідання методичного об'єднання вихователів закладів дошкільної освіти Старосалтівської селищної ради на тему: "Формування національно-патріотичної компетентності дошкільників".

Мета заходу: підвищення рівня теоретичної підготовки педагогів щодо питань національно-патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення; розширення та уточнення знань педагогів щодо принципів, методів, прийомів та форм роботи з дітьми з основних напрямів патріотичного виховання дітей дошкільного віку. 

Робота засідання методичного об'єднання спланована і проведена за блоками:

- організаційний блок (реєстрація учасників);

- практичний блок:

а) інтегроване заняття на тему: "Бабусина хустина" (вихователь Кучма Л.Д.);

б) музично-фольклорна розвага "Запрошуємо на посиденьки" (вихователь Кучерява Т.І., музичний керівник Богдан Л.О.);

- теоретичний блок:

а) презентація "Нормативно-правові акти про патріотичне виховання в контексті сьогодення" (вихователь-методист Хмельова Л.М.);

б) міні-лекція зі зворотнім зв'язком обговорення (вихователь-методист Хмельова Л.М.);

в) практикум "Патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої освіти" (вихователь-методист Хмельова Л.М.);

г) виставка тематичних наробок і творчих робіт вихователів і вихованців ДНЗ я/с "Барвінок-100";

- підсумковий блок:

а) рефлексія "відкритий мікрофон" (керівник методичного об'єднання Хмельова Л.М.).

Програма роботи учасників методичного об'єднання - насичена й актуальна, а різноманітні форми її реалізації - цікаві та пізнавальні як вихованцям, так і вихователям. 

Щире захоплення у всіх присутніх викликали талановиті виступи діточок і творчий підхід до справи вихователів - справжніх педагогів і творців дитячих душ. 

Крім вище названих заходів працівники ДНЗ я/с "Барвінок-100"  розробили і вручили методичні рекомендації кожному учаснику засідання, які прибули з Кирилівського ДНЗ я/с "Зернятко", Вишневого ДНЗ я/с "Колосок", дошкільного підрозділу Зарічненського НВК.

Увесь дібраний, підготовлений і використаний матеріал на засіданні методичного об'єднання вихователів закладів дошкільної освіти Старосалтівської громади сприяв всебічному вихованню і розвитку морально і фізично здорової особистості маленьких громадян великої України.

 « повернутися до списку новин