Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

4 клас

Особливості проведення ДПА навчальних предметів для учнів 4-х класів у 2017/2018 н.р.

Державна підсумкова атестація після четвертого класу відбуватиметься з двох предметів та буде лише для моніторингу якості освіти.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки “Про організоване завершення 2017/2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти” № 1_9-66, пише преc-служба МОН.

При переході до 5-го класу діти писатимуть ДПА у формі контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання одразу з української мови та читання) і математики. Попередні роки четверокласники писали ДПА з трьох предметів, адже знання з української мови і читання перевірялися в межах двох різних контрольних робіт“, – зазначили в міністерстві.

Завдання для контрольних робіт складатимуть вчителі, а школи самі обиратимуть дати проведення іспитів.

Також у школах із викладанням мовою національних громад за бажанням батьків та школи діти можуть додатково складати іспити з третього предмету – рідної мови учнів.

МОН також підкреслює, що результати ДПА не враховуються під час виставлення річних оцінок з предметів, з яких учень проходив атестацію. Тобто оцінки за ДПА виставляються у табелі учня в окремій колонці і не впливають на оцінки за семестри чи рік“, – наголосили у відомстві.