Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Вітаємо учасників Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»

З 29 вересня по 3 жовтня у мальовничому с. Гута Солотвинської ТГ Івано-Франківської області на базі державної організації «Резиденція «Синьогора» проходив фінал Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт», у якому взяли участь команди з різних куточків України. Мета фестивалю – формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів освітніх закладів.

Харківську область на цих змаганнях випала честь представляти команді Старосалтівського ліцею під керівництвом Новікової Наталії Миколаївни та Новікова Володимира Івановича у такому складі:

Гороховська Анастасія, Уханов Максим (10 кл.), Мажник Олександра, Школін Дмитро (9Б кл.), Смик Анастасія, Балабан Роман (8А кл.), Плугіна Ксенія (7А), Колесніков Єгор (7Б), Шишленко Софія (6А), Новікова Поліна, Павленков Тимофій (6Б), Марченко Надія та Манько Ростислав (5Б кл.).

Наші ліцеїсти показали свої вміння в стрибках у довжину з місця, «човниковому» бігу, стрибках через скакалку, перетягуванні канату, в змішаній естафеті, у конкурсі знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху (за часи незалежної України), а також презентували свій ЗЗСО.

Команда посіла 10 загальнокомандне місце. Дякуємо тренерам за підготовку учасників і бажаємо всім міцного здоров’я, козацького завзяття та бадьорості духу!« повернутися до списку новин