Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Відбувся ІІ (ОТГ) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою підвищення загальної мовної культури, виявлення творчо обдарованої учнівської  молоді 10 листопада 2020 року у дистанційному форматі в закладах загальної середньої освіти Старосалтівської селищної ради було проведено ІІ (ОТГ) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У Конкурсі взяли участь 39 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти.

На підставі протоколу перевірки робіт учасників  Конкурсу визнано переможцями:

5 клас

І місце – Сечін Олександр Анатолійович, учень  Старосалтівського ліцею (вчитель Шевченко А.В.);

ІІ місце – Лабунська Поліна Дмитрівна, учениця Старосалтівського ліцею (вчитель Дьоміна Н.В.), Дрильчук Анна Русланівна, учениця Кирилівської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Любченко С.С.);

ІІІ місце –  Касяненко Аріна Олексіївна, учениця Хотімлянської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Жила А.С.).

6 клас

І місце – Міщенко Марія Олексіївна, учениця Старосалтівського ліцею (вчитель Дьоміна Н.В.);

ІІ місце – Дудолад Ярослав Сергійович, учень  Старосалтівського ліцею (вчитель Дьоміна Н.В.);

ІІІ місце – Плугіна Ксенія Сергіївна, учениця Старосалтівського ліцею (вчитель Шпичко С.В.).

7 клас

І місце –  Пономарьова Ольга Олексіївна, учениця Старосалтівського ліцею (вчитель Шпичко С.В.);

ІІ місце – Бобрик Ілона Володимирівна, учениця Старосалтівського ліцею (вчитель Шпичко С.В.);

ІІІ місце Столярова Вікторія Миколаївна, учениця Хотімлянської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Роздайбіда Ю.С.).

8 клас

І місце – Меняйленко Діана Дмитрівна, учениця Старосалтівського ліцею (вчитель Полякова Т.В.);

ІІ місце –  Дроботова Анастасія Василівна, учениця Старосалтівського ліцею (вчитель Шпичко С.В.);

ІІІ місце – Кострикіна Дарія Олександрівна, учениця Шестаківської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Худа Т.М.); Любченко Олександр Іванович, учень Кирилівської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Любченко С.С.);

9 клас

ІІІ місце – Шульга Юлія Юріївна, учениця Гонтарівської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Мироненко Л.Г.).

10 клас

ІІІ місце –  Гладун Анна Сергіївна, учениця Гонтарівської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Мироненко Л.Г.), Саєнко Олексій Вікторович, учень Шестаківської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Худа Т.М.).

11 клас

І місце – Кисельова Тетяна Володимирівна, учениця Старосалтівського ліцею (вчитель Шпичко С.В.);

ІІ місце –  Лисенко Анастасія Сергіївна, учениця Хотімлянської ЗШ І-ІІІ ст. (вчитель Жила А.С.).

Вітаємо переможців та їх наставників!

Бажаємо подальших успіхів!

 



« повернутися до списку новин