Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Проведено науково-методичні заходи для вчителів ЗЗСО Старосалтівської ОТГ

02 січня 2020 року на базі Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися засідання методичних об’єднань вчителів:

Української мови та літератури (керівник- Худа Т.М., вчитель Шестаківської ЗШ).

 

На порядку денному розглядалися питання:

 1. Упровадження нового Українського правопису.

 2. Особливості проведення ЗНО-2020 року. Програма ЗНО з української мови та літератури.

3. Результати проведення мовно-літературних конкурсів: конкурсу ораторського мистецтва, ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка.

Шпичко Світлана Василівна, вчитель української мови та літератури Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ступенів, поділилася досвідом використання активних методів навчання на уроках української мови та літератури.

Зарубіжної літератури (керівник - Зоріна В.П., вчитель Старосалтівської ЗШ).

Вчителі працювали за планом:

- ключові компетентності та можливості їх формування на уроках зарубіжної літератури;

- реалізація виховного потенціалу уроків зарубіжної літератури; патріотичне виховання.

Педагогічної майстерні вчителів фізики, математики та інформатики (керівник - Шевченко О.В., вчитель Гонтарівської ЗШ).

Керівник методичного об’єднання ознайомила вчителів із презентацією Будної С.М., методиста Центру методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», «Система роботи вчителя з учнями щодо усунення недоліків і прогалин під час підготовки до ЗНО з математики». На семінарському занятті вчителі розглянули питання: головні засади та особливості сучасних педагогічних технологій (проблемного навчання, розвитку критичного мислення, інтерактивного навчання та обмінялися досвідом роботи по впровадженню інноваційних технологій).

3 січня 2020 року:

Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів ЗЗСО Старосалтівської селищної ради (керівник – Білай Н.І, вчитель Старосалтівської ЗШ).

Перед початком засідання Портянко Т.В., спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту, ознайомила присутніх із матеріалами обласної звітно-аналітичної конференції, яка відбулась 26 грудня 2019.

На засіданні обговорювались питання: аналіз участі учнів закладів освіти громади та результативності ІІ (ОТГ) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році; про рівень знань, умінь, навичок, труднощі в опануванні програмового матеріалу учнями 1-2 класів. Проведено практикум «Гра по-новому з LEGO».

Також відбулися засідання творчих груп вчителів 1-2 класів (керівник – Чупир Т.М., вчитель Хотімлянської ЗШ), 3-4 класів (керівник – Шульга В.В., вчитель Гонтарівської ЗШ.

Вчителі 1-2 класів працювали над темою «Системно – діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Мовно – літературна освітня галузь». Розглянуто питання планування навчальних видів діяльності для досягнення очікуваних результатів у мовно – літературній освітній галузі, а саме:

- інтегрування навичок «Щоденні 5»: читання для себе, читання для когось, слухання, робота зі словами, письмо для себе;

- карусель інновацій на уроках літературного читання: технологія «кластера»; квестова технологія; метод проектів; технологія ЧПКМ (читання і письмо для розвитку критичного мислення.

Творча група вчителів 3-4 класів працювала над питаннями:

- структура уроку із застосуванням інноваційних технологій;

- вплив інноваційних технологій на розвиток творчого потенціалу учня.  Також колеги поділилися досвідом роботи по створенню творчого середовища для учнів («Я зроблю так…»).

Майстер-клас «Використання ресурсу https://learningapps.org для організації он-лайн тестування», який провів учитель інформатики, учитель-методист Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ст. Гордієнко О.М. для керівників методичних об’єднань вчителів-предметників ЗЗСО Старосалтівської селищної ради та вчителів інформатики.

Друге заняття пройшло за планом:

- створення тестів за шаблонами «Знайди пару», «Класифікація», «Просте упорядкування».

- організація тестування.

- перегляд та аналіз результатів тестування.

Семінар творчої групи вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни (керівник-Новікова Н.М., вчитель Старосалтівської ЗШ) за темою: «Інноваційні педагогічні технології на уроках фізичної культури».« повернутися до списку новин