Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

«Особливості проведення обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання» у 2021 році.

У 2021 році обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» буде відбуватися за темою «Технології змін і трансформацій
у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання
».

В іншому проведення Фестивалю у поточному році залишається в цілому незмінним.

Проєкт наказу КВНЗ «ХАНО» «Про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» буде затверджено у січні 2021 року.
Обласний фестиваль кращих практик педагогів Харківщини (далі – Фестиваль) проводиться з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновацї.

  • Основними завданнями Фестивалю є:
    виявлення ініціативних, творчо працюючих педагогічних працівників, які застосовують у своїй практиці сучасні науково-теоретичні положення, самостійно розробляють нові педагогічні ідеї, методики, технології, окремі інноваційні методи, прийоми та форми роботи, моделі освітніх процесів, управлінської діяльност;
  • створення сприятливих умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації;
  • упровадження спільної розширеної практики обміну досвідом реалізації концепції Нової української школи закладах освіти Харківської області;
  •  окреслення пріоритетних шляхів розвитку професійної компетентності педагогів в умовах розбудови Нової української школи, визначення перспектив роботи та напрямків взаємодії педагогічної громадськості та методичних служб усіх рівнів щодо створення інноваційного компетентнісно-спрямованого освітнього простору в регіоні.

Фестиваль проводиться на добровільних засадах і є відкритим для всіх закладів освіти, педагогічних працівників Харківської області.

Для організації та проведення Фестивалю створюється організаційний комітет та експертні групи. 

До повноважень організаційного комітету входять:
- здійснення організаційної роботи щодо проведення Фестивалю;

- оформлення документації Фестивалю та підбиття підсумків;
- сприяння висвітленню результатів Фестивалю.

До повноважень експертної групи входять:
- оцінка матеріалів, представлених на Фестиваль;
- складання оціночних відомостей.

Організація Фестивалю.

 Фестиваль проводиться за номінаціями: «Управління освітою», «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Зарубіжна література», «Іноземні мови», «Мови національних меншин», «Математика», «Історія», «Громадянська освіта, правознавство», «Географія, економіка», «Фізика, астрономія», «Біологія, екологія», «Хімія», «Інформатика», «Мистецтво», «Трудове навчання», «Основи здоров’я, фізична культура», «Захист України», «Виховна робота», «Практична психологія та соціальна робота», «Спеціальна та інклюзивна освіта», «Бібліотечна справа».

Фестиваль проводиться у два етапи:
     І етап – відбірковий (проводиться заочно) – лютий – березень поточного року;
    ІІ етап – фінальний (проводиться заочно) – квітень поточного року.
Оприлюднення результатів відбудеться до 1 травня 2021 року.

Звертаємо Вашу увагу, що всі організаційні заходи щодо проведення відповідних етапів Фестивалю мають бути здійснені з обов’язковим дотриманням законодавства в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
За умови карантинних обмежень терміни проведення Фестивалю, визначення переможців і оприлюднення результатів можуть бути змінені, про що обов’язково буде повідомлено на сайті Академії.

Учасниками Фестивалю можуть бути педагогічні працівники (особисто або група, об’єднання), бібліотекарі закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти (далі учасники).

Вимоги до подання матеріалів.

 Для участі у Фестивалі учасник до 28 лютого 2021 року має пройти електронну реєстрацію у браузері Googlе Chrome за посиланням: https://forms.gle/cimfWoxjvK9cXNfS7 та представити опис сутності та досвіду застосування власних інноваційних освітніх технологій, методів, форм та моделей організації освітнього процесу тощо, прикріпивши його електронний документ у поле «Завантажте свій власний опис досвіду».

Технічні вимоги до оформлення опису: оптимальний обсяг – до 3-х сторінокрозмір шрифт – 14 пт; гарнітура шрифту – Times New Roman; міжрядковий інтервал – 1; поля: ліве – 3 см, праве – 1 см, верхнє, нижнє – 2 см.

Одна особа може подавати до 3-х описів власного досвіду у декількох номінаціях, при цьому кожен опис реєструється окремо.
Авторами однієї конкурсної роботи можуть бути від однієї 
до 3-х осіб (у реєстраційній формі вказати всіх авторів роботи).

Списки успішно зареєстрованих учасників будуть розміщені до 15.03.2021 в розділі «Обласний фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» на сайті КВНЗ «ХАНО».

Уважно проходьте реєстрацію! Правильна реєстрація повинна бути успішною при натисканні клавіші "Відправити". Після реєстрації учасника у Google Формі буде вказано повідомлення про успішну реєстрацію.

     Як правильно відкрити доступ до розміщених матеріалів на Google Диск, перегляньте за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1PwITO1dic6d24kDxYA_jwiN63vNbO11J/view?usp=sharing

                                         Оцінювання Інтернет-ресурсів

Оцінювання матеріалів, представлених на Фестиваль, здійснюється у балах за відповідними критеріями.

У І етапі конкурсанти можуть набрати всього 37 балів (згідно з Положенням про проведення обласного фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», схваленого науково-методичною радою КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (протокол від 21.11.2018 № 3).

Звертаємо увагу, що обов’язково повинна бути здійснена перевірка тексту та змісту конкурсних матеріалів учасників представленої роботи на унікальність (плагіат).

До ІІ етапу Фестивалю допускаються конкурсні матеріали учасників, що набрали не менш ніж 26 балів (70%).

Учасники, матеріали яких визнані найкращими, нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю.

За пропозицією експертної групи учасники можуть бути відзначені за окремі показники.


Критерії оцінювання конкурсних матеріалів учасників ІІ (фінального) етапу Фестивалю освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують»:

1. Відповідність змісту Концепції «Нова українська школа» (спрямованість обраних технологій, методів, форм, прийомів роботи на формування певних ключових і предметних компетентностей, цілісності знань учнів, цінностей та ставлень).

2. Доля авторського внеску:

- творче застосування відомих педагогічних технологій;
- апробація розроблених інноваційних педагогічних технологій;
- представлення авторської системи організації освітнього процесу.

3. Оптимальність представленої освітньої практики (сприяння досягненню високих результатів за найменших витрат часу, фізичних, розумових сил).
4. Практична значущість та можливість творчого застосування в масовій практиці закладів освіти.
5. Науково-методична коректність змісту, розкриття основних положень, використання сучасної загальноприйнятої термінології.

6. Грамотність та логіка розкриття (висвітлення) матеріалу.
7. Висвітлення оцінки результативності та ефективності представленої освітньої практики.

 Усього в другому етапі учасники можуть набрати 54 бали.
Переможцями та призерами Фестивалю за рішенням експертних комісій в кожній номінації стають учасники ІІ (фінального) етапу, які набрали 38 балів (70%) і більше.

        Зверніть увагу на тему цьогорічного Фестивалю! Ще раз нагадуємо, що обсяг описаного досвіду повинен бути не більше 3-х сторінок. Якщо ви бажаєте подати на перевірку ще якісь матеріали, створіть папку на Googlе Диску та вставте посилання у реєстраційну форму посилання на неї.

        Якщо у Вас виникли питання щодо участі у Фестивалі, просимо звертатись до Центру інноваційного розвитку освіти КВНЗ «ХАНО» за к.т. 731-69-06 (Посмітна Юлія Анатоліївна, Єлізарова Ірина В’ячеславівна) або по e-mail:
ciro-hano@ukr.net

 

 « повернутися до списку новин