Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Отримано новий шкільний автобус для Старосалтівської ОТГ

14 вересня 2020 року на площі Свободи у Харкові керівникам відділів освіти РДА та об’єднаних громад передали ключі від нових автобусів. Нові шкільні автобуси отримали Близнюківський, Борівський, Великобурлуцький, Дворічанський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Первомайський, Шевченківський, Сахновщинський райони, а також Зачепилівська, Золочівська, Лозівська та Старосалтівська ОТГ.

Транспорт було придбано за кошти державної субвенції у співфінансуванні з місцевими бюджетами.

Ключі від спеціалізованого шкільного автобуса та сертифікат голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер  передав в тому числі Старосалтівському селищному голові Едуарду Коновалову  та начальнику відділу освіти, молоді та спорту Ірині Глазуновій. Цей автобус перевозитиме учнів та вчителів опорного закладу – Старосалтівського ліцею.

Голова Харківської ОДА зазначив, що в нових автобусах ISUZU (виробництва Черкаського заводу) передбачені місця для учнів з інвалідністю. Автобуси забезпечені всім необхідним для перевезення дітей, зокрема, передбачені місця для учнів з особливими потребами.  

 

 « повернутися до списку новин