Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Проведено науково-методичні заходи для вчителів ЗЗСО Старосалтівської ОТГ

28 жовтня 2019 року на базі Старосалтівської школи відбулися такі науково-методичні заходи:

  • засідання творчої групи вчителів 1-2 класів ЗЗСО Старосалтівської селищної ради (керівник - вчитель Хотімлянської школи Чупир Т.М.). Вчителі працювали над темою «Сучасний учитель як провідник змін в контексті Концепції Нової української школи. Нова школа – запорука життєвого досвіду». Теоретична частина проведена у формі актуального діалогу «Модернізація змісту освіти у вимірі сьогодення». Під час практичної частини вчителі працювали над складанням портрета педагога НУШ «Моя професія – вчитель».
  • майстер-клас «Використання ресурсу https://learningapps.org для організації он-лайн тестування», який провів учитель інформатики, учитель-методист Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ст. Гордієнко О.М. для керівників методичних об’єднань вчителів-предметників ЗЗСО Старосалтівської селищної ради та вчителів інформатики. Перше заняття пройшло за планом:
  1. Реєстрація на сайті https://learningapps.org. Створення та налагодження власного профілю.
  2. Створення класів, реєстрація учнів.
  3. Види тестів.
  4. Пошук та використання готових тестів.
  • майстер-клас «Я роблю це так» учителя історії та правознавства, учителя-методиста Старосалтівської ЗШ І- ІІІ ст.  Матвієвської Л. М. за темою: «Робота з обдарованими учнями в контексті підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад» для вчителів суспільно-гуманітарних та природничих дисциплін. Лариса Миколаївна поділилася з колегами досвідом роботи під час підготовки учнів до Всеукраїнських учнівських олімпіад шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності.

Перед початком заняття перед вчителями виступила практичний психолог Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ст. Берченко С.І., яка охарактеризувала теоретичні засади проблеми обдарованості та систему роботи з обдарованими дітьми.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин