Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Набори LEGO «6 цеглинок» для першокласників отримано

Для успішної реалізації реформи освітньої галузі,  гарного старту нової української школи та навчально-методичного забезпечення перших класів відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради отримав 11 липня 2018 року благодійну допомогу від LEGO Foundation - набори LEGO «6 цеглинок» (SixBricks). 1 вересня 2018 року їх вручать для навчання в школі кожному першокласнику. 

Усі набори надано The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України. За словами директора фундації Джона Гудвіна, «Шість цеглинок» – це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань. Крім того, використання цієї технології дає можливість адаптувати і, звичайно, створювати власні завдання відповідно до умінь та інтересів дітей.

     

Методичні посібники з використання LEGO та методики “Шість цеглинок” у початковій школі, що містить вправи та ігри, вже опубліковано Міністерством освіти і науки України. Посібники містять вправи та ігри, спрямовані на розвиток ключових компетентностей в учнів початкової школи. Вони також сприяють вмінню працювати в команді, розвивати власну креативність та вирішувати проблеми, підтримувати фізичну форму та мати контроль над власними емоціями.

Переглянути навчальні матеріали можна  тут.« повернутися до списку новин