Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Проведено фестиваль «Відкриті уроки футболу»

У 2020 році Старосалтівська ОТГ була залучена до проєкту «Відкриті уроки футболу»  («Open Fun Football Schools»),  який здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом.

Проєкт використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей. Він відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. 

У цьому році, враховуючи діючий карантинний режим, змінено формат проведення проєкту та обмежено одночасне перебування дітей на майданчику.

У Старосалтівській ОТГ фестиваль було проведено 8 вересня із забезпеченням всіх протиепідемічних заходів. 

Спочатку  із відкриттям свята усіх присутніх привітали національний координатор проєкту Євгеній Столітенко, начальник Харківського обласного відділення Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Олена Кривенцова, секретар Старосалтівської селищної ради Людмила Штрикун, начальник відділу освіти молоді та спорту Старосалтівської селищної ради Ірина Глазунова.

Волонтери проєкту,  які пройшли відповідну підготовку, провели спортивні естафети з елементами футбольної гри для учасників фестивалю.

 По закінченню заходу всі учасники отримали солодкі подарунки та сертифікати. Завдяки спільній праці для дітей вдалося створити яскраве та цікаве свято.  Фестиваль подарував їм незабутні враження та приємні емоції.

 « повернутися до списку новин