Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Участь відділу освіти, молоді та спорту у підсумковому занятті Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)

7 червня 2018 року спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради Дегтярьова Л.А., Печенізька О.І., Полякова Т.В., Циганко Г.Л. взяли участь у підсумковому занятті «Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ)МК(Ц)» «Портфоліо – сучасна форма презентації педагогічного досвіду». У заході взяли участь 6 завідувачів, 33 методисти Р(М, ОТГ)МК(Ц) та 6 спеціалістів із районів (міст, ОТГ) Харківської області та м. Харкова.

Під час роботи було окреслено основні завдання районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів) на сучасному етапі в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»; визначено актуальність створення портфоліо новопризначених завідувачів та методистів Р(М, ОТГ)МК(Ц) для удосконалення методичної роботи методичних служб області; підбито підсумки роботи у 2017/2018 навчальному році.

Спеціалістам вручено сертифікати про навчання за програмою Школи новопризначеного завідувача та методиста районного (міського, ОТГ) методичного кабінету (центру) за темою «Підвищення ефективності методичної роботи з педагогами в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

 

 

 « повернутися до списку новин