Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Проведено онлайн-засідання територіального методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін

25 березня 2021 року відбулось онлайн-засідання територіального методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін закладів загальної середньої освіти Старосалтівської селищної ради на платформі Zoom, яке провела керівник ТМО,  вчитель географії Старосалтівського ліцею Дрогомерецька Т.В.  Вчителі поділилися власним досвідом роботи  в умовах дистанційного навчання.

Дрогомерецька Т.В., Кубракова Ю.Г. звернули увагу на залучення учнів до участі в онлайн-конкурсах як інструменту мотивації школярів до навчання.Третяк Н.О. ознайомила колег із матеріалами пролонгованої STEM-конференції «Уроки природничого циклу: STEM – проєкти на уроках біології, географії», учасницею якої вона була.

Також було приділено увагу питанню  підготовки учнів до ЗНО-2021 в умовах змішаного навчання. Вчителі Дрогомерецька Т.В., Кубракова Ю.Г. наголосили на типових помилках учнів за результатами проходження тестування в 2020 році з географії та біології, які необхідно врахувати при підготовці випускників до ЗНО-2021.

Засідання пройшло у творчій атмосфері, а його учасники отримали корисну інформацію.

 « повернутися до списку новин