Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Вітаємо з призначенням!

19 лютого 2019 року завершився конкурс на заміщення вакантної посади директора Старосалтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

За результатами конкурсного відбору переможцем визначено Шевченко Альону Вікторівну, заступника директора з виховної роботи Старосалтівської ЗШ.

  Шановна Альоно Вікторівно!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду -  директора школи. 

Переконані, що Ваші  енергія, талант і організаторські здібності дозволять Вам досягти високих результатів. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!

Зичимо Вам великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на новій посаді хай буде міцне здоров`я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Хай притаманні Вам енергія, завзятість та наполегливість і надалі сприяють піднесенню іміджу Старосалтівської ЗШ І-ІІІ ступенів!

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчих перемог. Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю!« повернутися до списку новин