Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

Рух – це здорово!

8 червня 2021 року команда ліцею «Cool Games» разом зі своїми наставниками Наталією Новіковою та Володимиром Новіковим долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух – це здорово!». Гостей та учасників свята гостинно приймав легкоатлетичний манеж КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради. Привітати дітей зі святом та Міжнародним днем захисту дітей прийшли почесні гості – заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти Ольга Алфьорова, голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв та майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, дворазова учасниця Олімпійських ігор Оксана Кайдаш. Привітання та побажання міцного здоров’я та гарного настрою від імені Голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка передала начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова.
Наша команда демонструвала веселі та бадьорі естафети, які представляли на ІІІ Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед учнів «Cool Games» у м.Київ.
Завершилося свято легкоатлетичним забігом, старт якому дав перший віце-президент Федерації легкої атлетики України в Харківській області Віктор Заболотний.
Усі учасники отримали сертифікати від Харківського обласного відділення (філії), купу позитивних емоцій та натхнення – бо «Рух – це здорово!».

Для учнів Гонтарівського ліцею проведено ряд цікавих заходів.

Також у цей день о 10.00 у рамках Всеукраїнського масового заходу відбувся легкоатлетичний забіг серед учнів Хотімлянського ліцею «Рух – це здорово!».« повернутися до списку новин