Відділ освіти, молоді та спорту Старосалтівської селищної ради

У Старосалтівській громаді відкрито Центр сучасних інформаційних технологій

Протягом 2020-2021 років у Старосалтівській громаді було реалізовано проєкт «Центр сучасних інформаційних технологій як осередок єдиного освітнього простору громади».

У рамках проєкту  у нашій громаді облаштовано центр сучасних інформаційних технологій  та фото-відеостудію на базі Старосалтівського ліцею, який є опорним закладом, встановлено обладнання для фото-відеозйомки в Хотімлянському та Гонтарівському ліцеях та забезпечено усі ліцеї громади комп’ютерним та мультимедійним обладнанням.

Відповідно до  Угоди про співробітництво у рамках програми міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), за участі Старосалтівської селищної ради було придбано інтерактивне обладнання, комп’ютерну техніку та меблі.

12 жовтня 2021 року відбулось офіційне відкриття Центру. Були запрошені керівництво Старосалтівської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту, педагогічні працівники та учні.

Було організовано конференцзв’язок, під час якого колективи закладів поділилися своїми враженнями від можливості застосування отриманого обладнання на уроках та в позаурочній діяльності.

Центр сучасних інформаційних технологій - це те необхідне інтерактивне середовище, якого так не вистачало сучасному закладу освіти.

У рамках проєкту учні оволодіватимуть медіаінформаційною грамотністю завдяки різноманітним формам роботи. 

Завдяки утворенню центра сучасних інформаційних технологій буде розширено єдиний освітній простір, забезпечено роботу фотостудії, гуртка журналістики.

Громада отримала можливість проведення он-лайн конференцій, консультацій, тренінгів, майстер-класів, дискусійних заходів в режимі реального часу з залученням мешканців різних вікових категорій та соціального стану з усіх старостинських округів.

Рівноправний доступ до ресурсів Центру матимуть дівчата та хлопці, незалежно від віку, фізичних можливостей та соціального стану.

Центр виконуватиме декілька завдань:

  • ­Забезпечить освоєння учнями громади цифрових та громадянських компетентностей, підвищить їхню активність.
  • Дасть змогу повноцінно використовувати в освітньому процесі інформаційні технології та зробить навчання цікавішим для учнів.
  • Закладе основи для розвитку у майбутньому STEM освіти.
  • Стане майданчиком для підвищення кваліфікації учителів усіх закладів освіти громади.
  • Розширить пропозицію позаурочних та позашкільних занять для молоді.

Проект розрахований на навчання дітей 1-11 класів. Бенефіціарами виступатимуть учні, їх батьки, педагоги, громадські організації, адміністрація громади та громада в цілому.

Важливим є те, що на базі Центру створено умови для професійної адаптації учнів шляхом виконання певних соціальних ролей, формування компетенції зі створення власної якісної продукції та навичок управління медійним простором і медійним контентом.

Щиро дякуємо за підтримку та співпрацю програмі DOBRE, депутатському корпусу та керівництву Старосалтівської селищної ради!

Віримо, що Центр стане  платформою для об'єднання зусиль щодо забезпечення нового рівня освіти та формування єдиного освітнього  простору громади.« повернутися до списку новин